קטגוריות:

איך למצוא מומחה לשחזור מידע?

ינואר 4, 2017 / חדשים בזופ

אין ספק שזה יכול להיות מאוד מתסכל אם אתם נאלצים להתמודד עם מצב שבו אתם לא מצליחים לשחזר את המידע של המחשב שלכם בעצמכם או שיש לכם פשוט קבצים חשובים שנעלמו בדרך כזו או אחרת. בכל אופן, במידה והגעתם למצב כזה, אין לכם מה לחשוש יותר מידי, שכן למזלכם יש מה לעשות, ואתם פשוט צריכים לפנות אל האדם או החברה הנכונים.

להמשך קריאה

3 סיבות ללמוד קורס ניהול מערכות מידע

דצמבר 18, 2016 / אפליקציות

אם אתם לא בטוחים לגבי הקריירה העתידית שלכם, וכעת אתם פשוט מתלבטים לגבי תחומים שונים שיהיה כדאי לכם ללמוד, תחום מעניין שיהיה כדאי לכם לחשוב ללמוד אותו יהיה קורס ניהול מערכות מידע.

להמשך קריאה

היתרונות הבולטים של קורס קידום אתרים פרטי

נובמבר 17, 2016 / בניית אתרים

אם תחום השיווק באינטרנט מושך אתכם, קורס קידום אתרים הוא דבר מומלץ מאוד, זוהי אפשרות טובה מאוד עבור הקריירה שלכם. מקדם אתרים הוא מקצוע מבוקש בשוק והוא פותח בפניכם את הדלת להציע שירותים לאתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל.

להמשך קריאה

5 כלים שיעזרו לכם בקידום אתר הסלולר שלכם

אוקטובר 29, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

כנראה שלא נפסיק לפמפם לכם בבלוג על זה, על החשיבות של התאמת אתרים לסלולר וכיצד לקדם אתרים סלולריים, כי אנחנו מאמנים שהעתיד נמצא לגמרי שם.

להמשך קריאה

קידום אתרים במספר שפות

אוקטובר 28, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

אתרי אינטרנט רבים פועלים במקביל בכמה שפות, זהו האופי של העולם שבו אנו חיים. חברות פועלות בשוק הגלובאלי יש להם לקוחות ממדינות זרות ולכן חייבות להחזיק בדפי אינטרנט בשפות זרות. אבל לא רק חברות הפועלות בשוק הגלובאלי, גם חברות בשוק המקומי פונות לקהלים שונים בשפות שונות.

להמשך קריאה

דגשים לקידום אורגני של אתרים סלולריים

אוקטובר 26, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

זה לא סוד שהסמארטפון הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, הוא הפך כבר להרבה מעבר לספר טלפונים, היום הסמארטפון הוא כבר יומן הפגישות האישי שלנו, הוא העיתון שלנו בבוקר, הוא תיבת הדואר האלקטרוני שלנו, הוא גם הפך למקלט עבורנו ברגעים שבהם משעמם לנו ואנו זקוקים לקצת זמן פייסבוק. ברגעים קשים ממש כאשר הילדים שלנו לא מפסיקים לשגע אותנו הוא גם הופך ברגע למסך טלוויזיה נייד אשר משדר תוכניות ילדים.

להמשך קריאה

קידום אתרים אורגני לאתרים רספונסיביים

אוקטובר 21, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

בעולמנו כולנו מחוברים לאינטרנט, כל יום וכול הזמן. לפעמים לצרכי בידור, לפעמים לצרכים חיוניים ולפעמים לעסקים. האינטרנט הוא הכלי באמצעותו אנו מתקשרים ושולחים מיילים; המקום בו רואים את כותרות החדשות; מתעדכנים ברשתות החברתיות ועוד פעילויות.

להמשך קריאה

פתרונות שונים לאתר סלולארי

אוקטובר 17, 2015 / בניית אתרים

אם אתם יושבים עכשיו באיזה בית קפה אוטובוס, או אולי יצאתם להפסקת סיגריה בעבודה; אתם בוודאי מחזיקים ביד את הטלפון הנייד ובוהים במסך. בעזרת הטלפון אתם יכולים לגלוש באתרים שונים, לדבר עם אנשים ולהעביר בנעימים את הזמן. אתם לא לבד.

להמשך קריאה

חידושים בכלי הפרסום של גוגל

אוקטובר 14, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

במציאות של היום כמעט ולא קיים עסק אשר מכבד את עצמו ולא מפעיל ומתחזק באופן שוטף אתר אינטרנט ובו הוא מציג את העסק שלו ומוצריו. בעידן בו אנו חיים במקום לחפש בעל מקצוע או שירות בדפי זהב או, היום כולנו שואלים את גוגל. האינטרנט הפך להיות מנוע חיפוש של החיים שלנו וגוגל כמובן בתור מנוע החיפוש המתקדם והמוביל כיום, הוא זה שנותן לנו מענה על כל שאלה.

להמשך קריאה

5 טיפים מקצועיים לקידום סלולרי

אוקטובר 8, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

כל הסקרים והמחקרים של השנים האחרונים מוכיחים שיותר ויותר אנשים גולשים דרך הסלולר. בישראל המספרים מגיעים למעלה מחמישים אחוז, כאשר ישנן מדינות שמדובר על אחוזים הרבה יותר גבוהים.

להמשך קריאה