קטגוריות:

מדוע כיום יותר עסקים צריכים תוכנה לניהול

פברואר 20, 2017 / אפליקציות

זו לא חוכמה לחשוב שניהול של עסק זה דבר פשוט שניתן לעשות ללא יותר מידי ידע מקדים ושימוש בכלים הנכונים, אך בפועל, כאשר בוחנים לבחון את דרכי ההתנהלות הטובות ביותר, מגלים ששימוש בתוכנה רלוונטית עשויה לאפשר לכל אחד מכם להפוך את ניהול העסק שלכם לדבר הרבה יותר נוח, פשוט ויעיל.

למה עסקים בוחרים לעשות שימוש בתוכנה לניהול?

לפי One1Samba, הסיבה העיקרית שגורמת לעסקים רבים לבחור לעשות שימוש בתוכנה לניהול היא שהם יודעים שכך הם יכולים בעצם לייעל את העסק שלכם באופן משמעותי ולהביא לכדי מצב שבו הם פשוט משיגים את כל המטרות שלהם בצורה הרבה יותר מדויקת. כך שאם למשל אתם רוצים לנהל את הסחורה של העסק שלכם או קשרי הלקוחות, זה משהו שתוכלו לעשות בצורה הרבה יותר אפקטיבית בעזרתה של חברה מובילה שתתקין לכם תוכנת ניהול.

גיבוי מרחוק

כדאי גם לקרוא: היתרונות של גיבוי מרחוק.

מגדילים את ההכנסות של העסק עם התנהלות חכמה

יתרון גדול במיוחד שכדאי לכם לדעת הוא שאתם יכולים להגדיל באופן משמעותי את ההכנסות של העסק שלכם אם רק תבחרו לעשות שימוש בתוכנה רלוונטית. כאשר תדעו לשים דגש על שיפור ההתנהלות של העסק שלכם, כך גם תדעו לשים דגש על הפרמטרים החשובים שיוכלו להביא לשיפור משמעותי של הכנסות העסק שלכם בטווח הארוך. פשוט תדאגו לעשות זאת ולא להתעצל כאשר הדבר נוגע ליכולת שלכם להצליח עם העסק שלכם בסופו של יום.

תוכנה לניהול לעסקים

תוכנות רבות לצרכים שונים

בכדי שאתם תוכלו לעשות שימוש בתוכנה שהכי מתאימה לכם, אתם צריכים קודם כל לשים לב שאתם בוחרים באמת לעשות שימוש בתוכנה שמאפשרת לכם להשיג את היעדים של העסק שלכם על הצד הטוב ביותר. אם אתם חושבים שישנם דברים ספציפיים שחשובים לכם למען ניהול טוב יותר של העסק, פשוט תשימו לב שהתוכנה שאתם בוחרים לעשות בה שימוש מאפשרת לכם להשיג את מה שאתם כל כך רוצים.

אם אתם מצפים לקבל את הטוב ביותר למען העסק שלכם, אבל אתם פשוט לא בטוחים באיזה תוכנה עליכם לעשות שימוש, הפסיקו להתלבט ופשוט תשימו לב שאתם בוחרים לפנות אל חברה שתוכל להציע לכם בדיוק את מה שאתם מצפים לקבל בעבור הכסף שלכם.

 

להמשך קריאה

שתיקה היא גם מסר – פרשת אורן חזן והכינוי "סרסור"

/ חדשים בזופ

בימים האחרונים אורן חזן עלה שוב לכותרות על פרשת הסמים, ניהול קזינו ועוד מיני רבים. לפני כחצי שנה הגיש חזן תביעת דיבה נגד העיתונאי עמית סגל על התחקיר בעניין זה שהיה אחד הנושאים "החמים" והמדוברים. בעוד שהעיתונות סקרה לחיוב או לשלילה את המשפט המפורסם, מפתיעה שדווקא הסיעה הגדולה בכנסת שאמורה לשמור על שלטון החוק כולל מפלגת הליכוד העבירו מסר בדמות שתיקה, שדווקא היא זו שצרמה לנו לאוזן. אף אחד מהם לא דיבר בעד או נגד, מפתיע? גם אותי! ניתוח מאת WeWrite, חברה המספקת שירותי כתיבת תוכן לעסקים.

להמשך קריאה

מיתוג המיזם כפלטפורמה לגיוס משקיעים

פברואר 15, 2017 / קידום ושיווק באינטרנט

האווירה היזמית ה"מתוחה" בישראל הולידה כ– 10 אלפים יזמים המעוניינים להמציא את "הדבר הבא" שיהפוך לכולנו את החיים להרבה יותר קלים. חלקם מצליחים לגייס כסף כבר בשלב העוברי של הרעיון וחלקם אינם צולחים את השלב הראשוני כלל.

להמשך קריאה

כל הסיבות להזמין אלבום תמונות דיגיטלי

פברואר 13, 2017 / חדשים בזופ

רוב האנשים בעידן המודרני מצלמים הרבה מאוד תמונות ביותר, כל אחד בהתאם לתחומי העניין שלו ולשלב שבו הוא נמצא בחיים. נערים ונערות בדרך כלל מצטלמים הרבה עם חברים ואילו הורים טריים מצלמים ללא הרף כל תנועה של הילדים. אנשים מבוגרים שיוצאים לטיולים מצלמים כל מקום, כל פרח וכל בניין, כך שברור מדוע גם הטלפון הנייד שלכם עמוס לעייפה בתמונות אינספור. עם זאת, בבואנו לבדוק מה אנחנו עושים עם התמונות האלה אנחנו מגלים שלא הרבה. חלק מאיתנו מעלים את התמונות לרשתות החברתיות אך רבים פשוט מאבדים אותן עם הזמן. התמונות הולכות לאיבוד כי:

להמשך קריאה

3 עבודות שמאפשרות עבודה מהבית לבעלי מוגבלויות באתר אולג'ובס

פברואר 12, 2017 / חדשים בזופ

אנשים רבים רוצים לדעת אילו הצעות עבודה עומדות לרשותם, בעיקר כאשר הם אינם יכולים לצאת בכל בוקר ולנהוג אל מקום עבודה מסודר. אז מהן אפשרויות התעסוקה לבעלי מוגבלויות? מתוך אופציות בלתי מוגבלות, בחרו 3 אופציות במיוחד עבורכם:

להמשך קריאה

מציאת עבודה בשנת 2017

ינואר 21, 2017 / חדשות

מציאת עבודה בשנים האחרונות הפכה לתהליך מורכב ובעיקר מאתגר מאד. לכל משרה יש המוני מועמדים והתחרות עליה רבה. יחד עם זאת, עבור המנוסים, המשכילים וגם בעלי הידע הרלוונטי לתחום העיסוק המדובר, מציאת העבודה יכולה להיות קלה יותר ובתנאי שמחפשים במקומות הנכונים. איך מוצאים עבודה כיום, נכון לשנת 2017? הנה כמה רעיונות:

אתרי דרושים

ישנם כיום מבחר עצום של אתרי דרושים, המציעים משרות בתחומים רבים. אתרים אלה מפרסמים מודעות דרושים מטעם חברות שונות, מודעות המפרטות את כל הפרטים הרלוונטיים למשרה, לרבות דרכי הקשר עם הגורמים המטפלים בכך. לחלק מהאתרים צריך להירשם, חלק מהאתרים מציעים את השירות בחינם וחלק בתשלום חודשי.

מציאת עבודה

בעזרת חברת השמה

חברות ההשמה הן פתרון מצוין הן לעובדים והן לחברות המחפשות אותם. חברות אלו מעמידות לרשות מחפשי העבודה מגוון של משרות בתחומים רבים. בוגרי לימודי הנדסה, המעוניינים להשתלב בחברות הייטק בתפקידים שונים, יכולים להיעזר בחברות ההשמה המתמחות במשרות בתחום זה ולמצוא בקלות רבה יותר את מה שהם מחפשים. הדבר רלוונטי גם לכל תחום אחר, למשרות בכירות, משרות זוטרות, משרות על תקן של משרה מלאה או חציי משרה. במקום לבזבז זמן יקר בין האתרים השונים ובין שלל מודעות הדרושים, במקום אחד, תחת קורת גג אחת, מוצע שירות שיכול לעזור בכך.

רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה שמשרתת אותנו לא מעט ומציעה לנו פתרונות לצרכים שונים. הדבר רלוונטי גם עבור אלה המחפשים עבודה. אפשר למשל להצטרף לקבוצות בפייסבוק, המתמקדות במשרות בתחום ההייטק או משרות בתחומים אחרים, אפשר לנצל את הפלטפורמה כדי לפרסם פוסט המספר על הרצון במציאת עבודה חדשה וגם אפשר להגיע ישירות לבעלי תפקידים שונים בחברות רלוונטיות כדי לבדוק מולםם האם הם זקוקים לעובדים.

מפה לאוזן

דרך נוספת למצוא עבודה היא "מפה לאוזן". בעבר, לפני עידן האינטרנט, זו היתה אחת הדרכים היעילות ביותר למציאת עבודה. חברים או בני משפחה יידעו את קרוביהם שהם מחפשים עבודה, ואלה העבירו את המידע הלאה לאנשים אחרים שהם מכירים. כך יכול מחפש העבודה לחשוף את עצמו לכמה שיותר אפשרויות וגם להגיע לגורמים חדשים שאיננו מכיר, כאלה שיוכלו לסייע לו בתהליך חיפוש העבודה.

חשוב לדעת

בין אם מדובר במשרה בכירה או משרה זוטרה, בין אם זו משרה בחברת הייטק מובילה או חברת סטארט-אפ מתחילה, האפשרויות לרוב הן רבות מאד. תהליך חיפוש העבודה מצריך מהמחפש עצמו סבלנות רבה וגם זמן. חשוב להכין קורות חיים המפרטים את ניסיונו, חשוב להתמקד בחיפוש במשרות הרלוונטיות להשכלתו וגם ליכולותיו ופחות להתמקד באלו שנחשקות אולי עבורו אולם אינן רלוונטיות לו. סיוע של המתמחים בתחום, כמו חברות השמה למשל, יכול "לקצר תהליכים" ולעזור למחפש העבודה לאתר את המשרה שבה הוא מעוניין בתוך פרק זמן קצר.  

להמשך קריאה

איך למצוא מומחה לשחזור מידע?

ינואר 4, 2017 / חדשים בזופ

אין ספק שזה יכול להיות מאוד מתסכל אם אתם נאלצים להתמודד עם מצב שבו אתם לא מצליחים לשחזר את המידע של המחשב שלכם בעצמכם או שיש לכם פשוט קבצים חשובים שנעלמו בדרך כזו או אחרת. בכל אופן, במידה והגעתם למצב כזה, אין לכם מה לחשוש יותר מידי, שכן למזלכם יש מה לעשות, ואתם פשוט צריכים לפנות אל האדם או החברה הנכונים.

להמשך קריאה

3 סיבות ללמוד קורס ניהול מערכות מידע

דצמבר 18, 2016 / אפליקציות

אם אתם לא בטוחים לגבי הקריירה העתידית שלכם, וכעת אתם פשוט מתלבטים לגבי תחומים שונים שיהיה כדאי לכם ללמוד, תחום מעניין שיהיה כדאי לכם לחשוב ללמוד אותו יהיה קורס ניהול מערכות מידע.

להמשך קריאה

היתרונות הבולטים של קורס קידום אתרים פרטי

נובמבר 17, 2016 / בניית אתרים

אם תחום השיווק באינטרנט מושך אתכם, קורס קידום אתרים הוא דבר מומלץ מאוד, זוהי אפשרות טובה מאוד עבור הקריירה שלכם. מקדם אתרים הוא מקצוע מבוקש בשוק והוא פותח בפניכם את הדלת להציע שירותים לאתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל.

להמשך קריאה

5 כלים שיעזרו לכם בקידום אתר הסלולר שלכם

אוקטובר 29, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

כנראה שלא נפסיק לפמפם לכם בבלוג על זה, על החשיבות של התאמת אתרים לסלולר וכיצד לקדם אתרים סלולריים, כי אנחנו מאמנים שהעתיד נמצא לגמרי שם.

להמשך קריאה