5  אפליקציות שיאפשרו לכם לעבוד מכל מקום

ספטמבר 12, 2015 / אפליקציות

התפתחות הטכנולוגיה שינתה את אופן העבודה וההתנהלות שלנו בצורה משמעותית ויחד עם זאת הובילה ליצירת שפע אפליקציות חיוניות אשר מסייעות לנו לכל אורך שעות היממה. כאשר אנו כותבים זאת אנו מתייחסים בין היתר גם לזמן העבודה.

כיום, בניגוד לעבר יכול כל אחד להשתמש באפליקציות ייחודיות ולעבוד מכל מקום. בין מגוון האפליקציות הקיימות והשימושיות ניתן למצוא גם קשר ישראלי (איך לא). מה שבטוח, אפליקציות אלו, אשר להן גם גרסת Desktop כזו או אחרת – יאפשרו לכם לעבוד עם קבצים, מסמכים ודברים חשובים מהבית, מבית הקפה השכונתי, מחוף בתאילנד ומכל מקום בעולם שיש בו חשמל וגישה לאינטרנט.

עבודה מכל מקום

אז, שניגש לתכלס?

DropBox –  מאפשר למשתמשים לשמור את כל הקבצים שברצונם לשמור. הקבצים נשמרים בתיקיות באינטרנט וניתן לשתף אותם עם אנשים, לצור תיקיות אחידות על כמה מחשבים ולחלוק תיקיות עם קולגות, חברים ובני משפחה. השימוש באפליקציה פשוט מאוד ולא עולה כסף. כמו כן, יש אפשרות להזמין חברים שיצטרפו לשירות, או לשלם ולקבל מקום שטח אחסון נוסף. דרופבוקס מצוינת גם למטרות גיבוי של מסמכים חשובים וגם לצורך שיתוף קבצים עם משפחה, קולגות, לקוחות ועוד.

Google Drive הינו שירות לאחסון קבצים וסנכרון קבצים למחשב. כמו כן, מספקת גוגל דרייב גיבוי לקבצים, דואגת לאבטחת הקבצים ומאפשרת למשתמשים לגשת אליהם מכל מקום. המשתמשים באפליקציה יכולים לשתף את הקבצים עם אנשים אחרים, לערוך את הקבצים עם אנשים אחרים ולצפות בהם יחד בסנכרון מלא ובזמן אמת. משתמשים שרוצים להגדיל את נפח האחסון יכולים לעשות זאת תמורת תשלום סמלי של כמה שקלים בודדים. במחיר של מנת פלאפל ממוצעת, תוכלו להגדיל את פוטנציאל השימוש באפליקציה בצורה משמעותית.

 – Any.Do מאפשרת למשתמשים לארגן את סדר היום תוך קביעת זמנים לביצוע המטלות וניתן לשמוע את התזכורות בקול. בין היתר מספקת האפליקציה תזכורות קצרות אשר ניתנות בזמנים שקבעו המשתמשים, מספקת תזכורות לשיחות שלא נענו ומיילים חשובים בהם יש לטפל או רוצים לזכור ומאפשרת למשתמשים לשמור פרטים על פגישות. ניתן להשתמש גם בדפדפן כרום, לקרוא ולכתוב תזכורות ולסנכרן אותן עם מכשירים.

EverNoteמאפשרת למשתמשים לצור רשימות ופתקים מפלטמורמות רבות. בין מגוון סוגי הרשימות ניתן לצור רשימת קניות, אפשר להעלות תמונות מהמובייל בשילוב טקסט אשר מסייע לזכור פרטים וניתן להעתיק עמודים מהאינטרנט למסמכים. החיסרון של האפליקציה הוא שהיא בעייתית בעברית והכתוב לא תמיד עובר מימין לשמאל. כמו כן, כאשר משלבים בין מילים באנגלית ועברית נראה הפתק לא מסודר, לכן האפליקציה מתאימה יותר לאנשים שכותבים באנגלית.

LastPassמסייעת לנו לזכור את הסיסמאות שלנו וכיום יש לנו צורך בהרבה סיסמאות. מעבר לזאת, עלינו לשנות את הסיסמאות פעמים רבות בשל כמות הפריצות שעלתה. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לנהל סיסמאות באמצעות הדפדפן והיא מתאימה לכל סוגי הדפדפנים. נוסף על כך היא מסנכרנת את כל הסיסמאות למקום אחד- בצורה זו ניתן לרכז את המידע ולהתחבר במהירות ובאופן מאובטח.

לאחר ההיכרות הגיע הזמן להשתמש

לאחר שהכרתם את חמשת האפליקציות היעילות שהוזכרו, תוכלו לנהל את הקבצים שלכם בצורה טובה יותר, לשמור מידע רב, לצור רשימות ותזכורות אשר יסייעו לכם להניח לראשכם ולהיות בטוחים שתצליחו להתנהל ולבצע את המטלות הרבות. כמו כן, לא תשכחו את הסיסמאות שלכם ותפחיתו את סיכויי הפריצות ועוד.

בעידן המודרני בו כמות האינפורמציה רבה וקצב החיים מסחרר מומלץ להשתמש באפליקציות ולארגן את היום בצורה מסודרת כך שיהיה ניתן להספיק יותר בפחות זמן ולנקות את הראש מדאגות ולחצים כאשר את כל הפעולות ניתן לבצע מכל מקום.

טיפים נוספים שאולי תאהבו: