7 דרכים לארגן את האפליקציות שלכם בסלולר

ספטמבר 2, 2015 / אפליקציות

בדיוק כמו שאנו מסדרים את הארון שלנו (אלו מאתנו שמסדרים את הארון), בדיוק כמו שאנו מניחים את הצלחות בארון מסוים או מניחים את הספרים שלנו במקום קבוע בספריה, כדאי לנו לארגן את האפליקציות שלנו במובייל, למען האמת ייתכן שחשוב יותר לארגן את האפליקציות במובייל מאשר לבצע את כל הסידורים האחרים שהוזכרו משום שאנו משתמשים במובייל יותר מכל מכשיר, חפץ או רהיט אחר.

ארגון אפליקציות בסמארטפונים

השימוש במובייל מתבצע בכל שעות היום ויש שמשתמשים בו גם בשעות הלילה. כמו כן, השימוש מתבצע מכל מקום. מכיוון שלכל אחד יש מספר אפליקציות במובייל, רצוי לסדר אותן, כך הן יהיו נגישות ולא נאלץ לחפש אותן בין שפע האפליקציות הקיימות במובייל. ניתן לארגן את האפליקציות בדרכים שונות-

להלן 7 דרכים אשר יסייעו לכם לעשות סדר במובייל:

  1. נסו לסדר את האפליקציות שלכם לפי נושאים ולהכניס אותן לתיקיות נפרדות- הנושאים יכולים להיות: דרכי תחבורה ולכלול אפליקציות של אוטובוסים, מוניות וכו', יכולים להיות מוסיקה ולכלול מגוון אפליקציות אשר משמיעות מוסיקה, יכולים להיות חנויות מקוונות בהן אתם אוהבים לרכוש שירותים ומוצרים, יכולים לעסוק בקריאה ולכלול מסמכים, ספרי קריאה, ספרי שירים וכו', יכולים לכלול תיקייה של תמונות, תיקייה של דרכי תקשורת ועוד.
  2. תוכלו לסדר את האפליקציות לפי הא-ב או לפי אותיות לועזיות ולהכניס את כל האפליקציות שמתחילות באות מסוימת באותה תיקייה.
  3. נסו לסדר את האפליקציות לפי צבעים. הצבעים יסייעו לכם לזכור היכן נמצאת כל אפליקציה. תוכלו לתת לאפליקציות האהובות עליכם את הצבעים שאתם מעדיפים ותוכלו לנסות להתאים בין האפליקציות ובין הצבעים בהתאם לאסוציאציות שלכם. הצבעים עדיפים על שחור לבן בצורה משמעותית.
  4. תוכלו לסדר את האפליקציות בהתאמה לאופן בו אתם מחזיקים אותו- תוכלו למקם את האפליקציה במרכז או בצד של המכשיר- כל זאת לפי ההעדפה שלכם.
  5. תוכלו לקבץ כמה אפליקציות אשר עוסקות בנושאים דומים, למקם אותן אחת מתחת לשנייה או למקם אותן בשורה.
  6. תוכלו לסדר את האפליקציות באמצעות תמונות- כאשר לכל אפליקציה או קבוצת אפליקציות יש אייקון משלה. תוך זמן קצר תצליחו לזכור את המיקום של כל אפליקציה משום שהאייקונים יצרבו לכם בתודעה, כך תוכלו למצוא את האפליקציות במהירות.
  7. תוכלו למיין את האפליקציות לפי תיקיות ולכנות כל תיקייה בשם ייחודי משלה, בצורה זו יהיה הסידור מקורי ואישי ורק אתם תדעו מה נמצא בתיקייה.

איך לצור תיקיית אפליקציות?

אם יש לכם מכשיר אנדרואיד תוכלו להיכנס למגרה של האפליקציות, לבחור את האפליקציה, לגעת בה ולהחזיק את האצבע לחוצה, לאחר מכן יש למשוך את האפליקציה אל ראש המסך- אל עבר המילים: "צור תיקייה". השלב הבא יהיה להקליד את שם התיקייה. לאחר מכן יש להיכנס אל מגירת האפליקציות, להחזיק את האצבע על האפליקציה שנבחרה ולגרור אותה אל התיקייה שיצרתם.

אם יש לכם אייפון תוכלו להניח את האצבע שלכם על האפליקציה ולהשאיר אותה לחוצה עד שהסמל שמופיע על המסך מתחיל להתנדנד, לאחר מכן יש לגרור את האפליקציה על סמל ששייך לאפליקציה אחרת ולעזוב. לאחר שהתיקייה נפתחה יהיה ניתן לארגן את האפליקציות הקיימות ולהקליד את השם לאחר שלחצתם עליו.

קל להתמצא במובייל

סידור האפליקציות לפי הדרכים שהוזכרו יסייע לכם למצוא כל אפליקציה במהירות וללא חיפושים מיותרים, מעבר לזאת, הסידור יגרום למובייל שלכם להראות נקי וברור ויהיה לכם נעים יותר להשתמש בו.