כיצד להרוויח כסף באמצעות תוכנית השותפים של זופ

יולי 29, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

בשנים האחרונות אנשים מוכשרים מעוניינים לנצל את כישורי המכירה והשיווק שלהם. אם בעבר הם היו צריכים לפנות אל חברה ולהציע את המועמדות שלהם, כיום ניתן להרוויח כסף באמצעות האינטרנט וזאת על ידי תוכנית השותפים של זופ. במאמר זה נספק לכם את כל המידע הדרוש אודות מודל תכנית השותפים ונראה לכם כיצד ההצעה העסקית של זופ יכולה לעזור לכם להרוויח את אותה הכנסה בה אתם מעוניינים.כולם מעוניינים להרוויח

כולם מעוניינים להרוויח, אם מדובר על חברה שמייצרת מוצר או שירות מסוים ואם מדובר על אותו אדם שלוקח על עצמו למכור את אותו מוצר. נכון להיום הדרך היעילה ביותר ולכן גם האטרקטיבית ביותר לשיפור אחוזי המכירות של מוצר או שירות מסוים היא על ידי מכירה באמצעות רשת משווקים, רשת שמוכרת גם בשמות 'תוכנית שותפים' ו/או 'תכנית אפיליאט'. תכנית זו מאפשרת לכל אדם שמעוניין בכך למכור באמצעות האינטרנט מוצר או שירות של חברה מסוימת ולהרוויח אחוזים מכל מכירה. חברה שמקימה רשת שותפים אינה צריכה לקיים יחסי עבודה עם הסוכן ואינה מסתכנת בהפסד מסוים. היא מאפשרת לאותו סוכן מכירות למכור את המוצר שלה לאחר ששני הצדדים מסכימים על תגמולים מסוימים בעבור אותה מכירה. דבר זה מאפשר לבעל המוצר להרוויח יותר כסף ממכירות המוצר ולאנשים מוכשרים להרוויח כסף בקלות.

רוצים להרוויח כסף עם ZOP? היכנסו ללינק למידע נוסף >>

מתעסקים רק בעיקר- העבר לעומת ההווה

פעם מכירה של מוצר או שירות חייבה את החברה לגייס מנהל מכירות וסוכני מכירות, לשלם למשווקים, לשכור חנות ולעצב אותה בצורה אטרקטיבית, להזמין מלאי ולבצע רישום מדויק של כל המלאי בכל יום נתון, לגייס אנשים שיקבעו פגישות לסוכנים וזוהי רק תחילתה של רשימה ארוכה מאוד של פעולות. בהווה, יש את האינטרנט שחוסך את כל העבודה ומצמצם בצורה משמעותית בעלויות. כל שצריך הוא לבחור באותו מודל שמתאים לכם של תוכנית שותפים ולהקים את אותה רשת משווקים שתעבוד על בסיס ביצועי המכירה.

להרוויח כסף עם זופ

איך זה עובד?

בעל אתר האינטרנט קובע מדיניות תגמולים בה הוא מגדיר מה יהיה התגמול והתנאים לקבלתו. הוא מכין חומרים פרסומיים שמשמשים את סוכני המכירות האינטרנטיים או השותפים בתכנית, כמו למשל קובץ שמכיל מודעות שיווקיות מהם השותפים יוכלו לבחור את אותן מודעות שמתאימות להם. השותפים שמעוניינים למכור את המוצר ולהרוויח עליו צריכים להחליט כיצד הם מעוניינים לקדם אותו, האם באמצעות אתר אינטרנט קיים, באמצעות רשת חברתית מוכרת, כמו למשל הפייסבוק, בלוג אישי אותו הם מחליטים להקים ועוד כל מיני מקומות אטרקטיביים באינטרנט באמצעותם ניתן לפרסם את המודעה השיווקית על המוצר/שירות אותו מעוניינים למכור. חשוב להגדיר מראש את קהל היעד לו מעוניינים למכור את המוצר או השירות ולוודא שנוסח המודעות בו בוחרים אכן מתאים לקהל יעד זה. מידע אודות כמות האנשים שנכנסו לאתר האינטרנט של החברה בעקבות המודעה שפרסם הסוכן ומידע אודות המכירות שבוצעו יסופקו לסוכן/שותף באמצעות מערכת מיוחדת/כלי מעקב. מנהל תוכנית השותפים תמיד יטמיע קוד ייחודי באתר שלו לכל שותף ובהתאם הוא יוכל לעקוב אחר מספר הגולשים שנכנסו לאתר ולבצע רישום של הפעולה שבוצעה על ידי המבקר.

תוכנית השותפים של זופ

אתר זופ מציע תוכנית שותפים מיוחדת שעיקרה בניית אתר אינטרנט בסלולרי. כאן, אותו אדם שיחליט לשווק את התוכנית במסגרת תכנית השותפים (affiliates) של זופ ישווק את מערכת זופ, מערכת גמישה ורבת אפשרויות שמאפשרת להקים אתר סלולרי במהירות ובפשטות. תכנית השותפים של זופ מתאימה לחברות שמעוניינות להציע ללקוחותיהם לבצע את המעבר למובייל בקלות וזאת על ידי בניית אתר סלולרי. קהל היעד העיקרי של התוכנית הוא חברות בניית אתרים, חברות אחסון אתרים, חברות קידום, חברות עיצוב אתרים וחברות בסדר גודל קטן עד בינוני שמספקות כל מיני שירותים לעסקים אחרים. במסגרת תוכנית השותפים של זופ אנו מציעים פתרונות WHITE LABEL שמתאים לחברות שמעוניינות לשווק את השירות שלנו תחת שם המותג שלהם. בנוסף, אנו מאפשרים ללקוחות שלכם ליצור אתרים סלולריים ישירות ממנהל הניהול ואפשרות לעקוב, לנהל ולבצע שינויים בכל אתר ואתר. אלו הן רק חלק מאותן אפשרויות אותן אנו מציעים במסגרת תוכנית השותפים של זופ.