5 דרכים להתעדכן על אפליקציות מומלצות

אוגוסט 8, 2015 / אפליקציות

האפליקציות הרבות בהן אנו משתמשים במהלך היום הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאתנו וקשה לדמיין מה יהיו האפליקציות בעתיד ואיך עוד אפשר להפתיע אותנו, אך התחום אינו מפסיק להתפתח ולכן סביר מאוד שעוד יפתיעו אותנו. אז כיצד ניתן להתעדכן ולקבל מידע על האפליקציות המצליחות והאיכותיות ביותר?

קיראו גם: אפליקציות מומלצות לשיווק באינטרנט

להלן 3 דרכים אשר יסייעו לכם למצוא את האפליקציות המומלצות:

מגזין מקוורלד

את החיפוש תוכלו להתחיל במגזין המקוון- מקוורלד. שם תוכלו לקרוא על כל הסקירות באופן המקצועי ביותר. תוכלו למצוא את הסקירות במדור שנקרא APPGIDE. עד היום סקר המדור מעל ל- 250 אלף סוגי אפליקציות. מכיוון שידוע לכל כי לגולש המתמיד אין סבלנות רבה וכי הוא רוצה לקבל את המידע במהירות ובאופן תמציתי, דואג המדור לכתוב סקירות ממוקדות וקצרות.

עורכי המדור מחלקים את הנושאים וניתן לעשות מנוי באמצעות RSS ולקבל עדכון באופן קבוע, במידה ותעשו מנוי תוכלו להישאר עם היד על הדופק ולא לפספס אף אפליקציה שווה. את האפליקציות ניתן למיין לפי הדירוג של העורכים, הדרוג של המשתמשים, המחיר או התאריך בו עודכנו.

קל מאוד למצוא את האפליקציות שמעניינות אתכם- כל מה שצריך לעשות זה להקליד את הנושא הרלוונטי עבורכם בשורת החיפוש, כך תוכלו גם לראות מה הציון שהאפליקציה קיבלה מהגולשים ומהאתר. עוד אופציה לקבל מידע אודות האפליקציה תהיה לבחון את האייקון- אייקון מרשים ומושקע יוכל להעיד על אפליקציה מושקעת (אך לא תמיד).

2. מה אומרים חברי הרשתות החברתיות?

קשה מאוד למצוא היום מישהו שלא נמצא ברשת חברתית זו או אחרת. הרשתות מאפשרות לנו לקבל מידע על כל נושא שמעניין אותנו במהירות ומאנשים שאנו מכירים. תוכלו להיעזר ברשתות בהן אתם נוכחים (אלו יכולות להיות טוויטר, פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם וכו'), לרשום בשורת החיפוש שמות של אפליקציות ולמצוא את מבוקשכם.

כמו כן, תוכלו לחפש קבוצות של האפליקציות אשר מעניינות אתכם או לרשום על ה"וול" שלכם שאתם מעוניינים לקבל חוות דעת והמלצות על האפליקציות שמסקרנות אתכם. חברי הרשת יוכלו לסייע לכם להחליט אילו אפליקציות יותר טובות ואילו אפליקציות פחות טובות, יוכלו לענות על מגוון שאלות בנושא ועוד.

סקירות וידיאו- הנה אני בא

באתר  DAILY APPתוכלו למצוא מגוון סקירות ווידאו, כך תוכלו לראות את מיטב האפליקציות. צפייה בסקירות ווידאו תהיה שונה מקריאת סקירה. סרטוני הווידיאו יסייעו לכם לקבל מידע על הבעיות, יסייעו לכם לפתור תקלות, יספקו חוות דעת, יפרטו על האפליקציה בצורה מובנת ויסבירו מהם היתרונות שלה וכו'. כמו כן, יתאימו סקירות הווידיאו לאנשים שפחות אוהבים לקרוא ומעדיפים לצפות בתכנים אשר מעניינים אותם.

4. גוגל Alerts

למי שלא מכיר את Google Alers, מדובר בכלי ניטור עוצמתי מבית גוגל, אשר מנטר אחרי שאילתות (חיפושים) ספציפיים שאנו מחפשים, ומתריע לנו היישר אל תיבת המייל בכל פעם שיש אזכור חדש על הנושא. גוגל אלרטס זה כלי נהדר ושימושי למגוון רחב של מטרות, וכן – גם לצורך מעקב אחרי אפליקציות חדשות בשוק.

הנה דוגמא לחיפוש שניתן לעקוב אחריו בעזרת גוגל אלרטס:

גוגל אלרטס

5. דרכים נוספות

גוגל ידידנו יכול מאד לעזור בכל הקשור למציאת אתרים ומגזינים רלוונטיים של אנשים שהם "חולים בדבר". קיימים עשרות אם לא מאות אתרים המדרגים אפליקציות שונות על בסיס יומי, דרכם ניתן להתעדכן באופן שוטף על אפליקציות שוות ואפליקציות שוות פחות, ולא משנה באיזה פלטפורמה אתם משתמשים – אפל, אנדרואיד, Windows ועוד.

עם היד על האפליקציה

כעת, לאחר שקיבלתם הכוונה תוכלו להישאר עם היד על הדופק ולהיות מעודכנים בנוגע לכל החידושים הקיימים בשוק האפליקציות.