4 אפליקציות מובילות למשווקים באינטרנט

אוגוסט 4, 2015 / קידום ושיווק באינטרנט

כידוע, חלק בלתי נפרד משיווק איכותי באינטרנט עובר דרך אפליקציות מרכזיות. ניתן לראות כי משווקים שמצליחים לקדם את העסק שלהם- את השירות או המוצר וליהנות מקהל גולשים רב עונים ללקוחות במיילים, נעזרים ברשתות החברתיות, בודקים את המיקום של האתר במחשב הביתי ובנייד ודואגים להישאר עם היד על הדופק כדי שלא לפספס אף לקוח פוטנציאלי ולשמור על הלקוחות הקיימים.

חשוב לזכור כי לגולשים בימינו אין סבלנות ואם הם יתעניינו בשירות שלכם, ירצו לשאול שאלה ולא יוכלו לקבל תשובה במהירות הם עשויים להתייאש ולא לפנות אליכם יותר, לכן חשוב לעקוב אחר התנהגות הגולשים באופן מתמיד, לנתח את אופי הגלישה ולהסיק מסקנות.

כדי לבצע את עבודת השיווק בצורה יעילה מומלץ לכל משווק להיעזר במספר אפליקציות.

שיווק בפייסבוק

 להלן 4 אפליקציות איכותיות אשר יסייעו לכם לשווק את העסק שלכם:

1.האפליקציה הראשונה אשר עשויה לסייע לכם היא FACEBOOK PAGES MANAFER. אם אתם באמת רציניים אתם וודאי מנהלים דף עסקי בפייסבוק. באמצעות מתן מענה לגולשים, צבירת לייקים ופרסום סרטונים, תמונות ותכנים תוכלו להגיע לחשיפה המרבית, להישאר מעודכנים, לטפל בפניות ובקשות, להציע מבצעים אשר יגרמו ללקוחות לצור קשר ולהתעניין בשירות או במוצר שאתם מספקים ועוד.

  1. האפליקציה השנייה אשר תוכל לסייע לכם להצליח הינה GOOGLE ANALYTICS. באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל מידע רב במהירות- תוכלו לדעת מאיפה מגיעים הגולשים, מאיפה מגיעים רוכשי המוצרים או מקבלי השירות, מדוע חלק מסוים באתר עובד בצורה טובה וחלק אחר אינו יעיל, תוכל לנתח דוחות, תוכל לנתח את התנועה של הגולשים, תוכלו להבין מה הגולשים עושים באתר וכיצד ניתן לשפר את האתר.
  2. אפליקציה נוספת שתוכל לסייע לכם נקראת בשם FACEBOOK ADS MANAGER. באמצעות האפליקציה תוכלו לנהל את הפרסום הממומן ואת המודעות אשר מופיעות ברשת פייסבוק. למרות שלא מדובר על הפלטפורמה הטובה ביותר לניהול המודעות ניתן להשתמש בה במקרה ויש לכם קמפיין דחוף. תוכלו לצאת עם קמפיינים ללא צורך במחשב ולקבל עדכון באופן שוטף. קיראו עוד על פרסום ממומן של אתרים סלולריים.
  3. האפליקציה הרביעית שתוכל לסייע לכם היא GOOGLE DRIVE. באמצעות האפליקציה תוכלו ליהנות מגישה נוחה לכל הקבצים אשר נמצאים בגוגל דרייב. השירות יאפשר לכם להשתמש ב- 5 ג'יגה אשר מאוחסן על ענן ותוכלו לשתף כל מי שתרצו, לעדכן ולהשתמש באפליקציה מכל מקום. כמו כן, לא תצטרכו להוריד את הקבצים ולהעלות אותם שוב.

קיבלתם כמה כלים- עכשיו הגיע הזמן לצאת לדרך

מעבר לארבעת האפליקציות שהוזכרו תוכלו להשתמש באפליקציות נוספות. היכולת לשתף את הגולשים בזמן אמת ומכל מקום, היכולת לעדכן את המידע באופן שוטף, לעקוב אחר המודעות ולדעת אילו מהן יעילות יותר ואילו יעילות פחות, היכולת לנתח את הפעולות וההתנהגות של הגולשים והיכולת להשתמש ברשת הפייסבוק, להגיע לחשיפה רבה ולספק מענה מהיר יסייעו לכם להביא את העסק שלכם להצלחה.