כיצד תנהלו את הקמפיינים שלכם מהסמארטפון?

אוגוסט 27, 2015 / מדיה חברתיות

 

עולם הסמארטפונים התפתח מאוד והפך להיות חלק מאתנו כך שכמות הגולשים עצומה. כיום אנו גולשים מהסמארטפון מכל מקום, משתמשים באפליקציות מגוונות, צורכים מידע, מתכתבים עם הסובבים, משוחחים, שולחים מיילים, צופים בסרטונים, שומעים מוסיקה, מזמינים מונית, מקבלים אינפורמציה על תחבורה ציבורית, סרטים ומסעדות וכמובן- נמצאים ברשתות חברתיות שונות כאשר הרשת החברתית הראשית הינה פייסבוק.

מתמקדים- כמה עובדות חשובות:

*יותר מ- 2.5 מיליון איש בארץ מחזיקים בסמארטפון

*אנו משתמשים בחבר היקר בכל שעות היממה ומכל מקום

*כ- 65% (בערך) מהחיפושים מתבצעים דרך המכשיר.

אין ספק כי הסמארטפונים שינו את כל אופן צריכת המידע שלנו. כ- 77% מהגולשים מחפשים את המידע במכשיר בטרם הם עוברים לחפש אותו במחשב. הגולשים מחפשים את המידע כאשר הם בבית, בעבודה, בנסיעות, בחו"ל וכו' וכמעט מחצית מהגולשים ביצעו את הרכישות דרך המובייל.

סטטיסטיקות על שיווק

לפנות אל חברה מקצועית אשר מציעה מענה מקיף ומדויק

אם החלטתם לקדם את האפליקציה שלכם, אתר, דף נחיתה או כל דבר אחר, ואתם מעוניינים לנהל קמפיין דרך הסמארטפון, מומלץ לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום פרסום למנועי החיפוש במוביילים וצברה ניסיון בניהול קמפיינים מגוונים. בהקשר הזה, מומלץ גם לקרוא למה זה כל כך חשוב להתאים את האתר לסלולר, בימינו אנו.

חברה אשר מתמחה בתחום תוכל לספק לכם ייעוץ טכנולוגי וייעוץ שיווקי, תבנה לכם אתר מותאם למובייל, תצור הנעה לפעולה, תתכנן את האסטרטגיה, תוכל לייצר אפליקציה ייעודית, תעשה אופטימיזציה, תוכל לנתח את הגלישה באתר ובאפליקציות, תקים דף עסקי, בפייסבוק, תצור סרטון לקמפיין ותפיץ אותו ביוטיוב, באתר וכו' ועוד.

החברה המתאימה תדאג להעלות את התכנים החדישים ביותר, תדאג לעדכן אותם, תבצע מחקר של מילות מפתח, תעצב את המודעות והאתר, תדאג לקופירייטינג איכותי, תשלב סרטונים יצירתיים, תתאים את עמודי הנחיתה למובייל- כך שהתוכן והעיצוב לא יתעוותו (במידה ואתר המובייל לא מותאם התוכן והעיצוב ישתבשו והאתר יאבד לקוחות), תאפשר ללקוחות לצור קשר בפשטות על ידי דף יצירת קשר ועוד.

פייסבוק- כולם כאן

מכיוון שפייסבוק הפכה להיות רשת פופולארית וקשה לדמיין את חיינו בלעדיה (לפחות לרוב האנשים) חשוב להשתמש בה כאשר מנהלים קמפיין בסמארטפון. באמצעות הפייסבוק (אשר מכיל כ- 1.35 מיליארד חברים) תוכלו להגיע לחשיפה הרבה ביותר ובמהירות, תוכלו לפנות אל קהל יעד מדויק, תוכלו לאפשר לגולשים לצור קשר בקלות ותוכלו להפיץ סרטונים ולאפשר לגולשים לגלוש מכל מקום. קריאה נוספת על קמפיינים בפייסבוק.

כמות הגולשים בפייסבוק דרך המוביילים עומדת על כ- 400 מיליון איש ומעלה. מספר זה עוד צפוי לעלות. פייסבוק מאפשרת למפרסמים לפרסם כל עסק ומכיוון שהיא כה אקטיבית עוברים המסרים במהירות. במידה ותחליטו לעשות את הבחירה הנכונה ולהשתמש בפייסבוק תוכלו להציע לגולשים קופונים והנחות בדף העסקי שלכם.

באמצעות שילוב בין כל המרכיבים החיוניים- בניית אתר מותאם מובייל, העלאת סרטונים יצירתיים, הצעת מבצעים וקופונים, הקמת דף עסקי בפייסבוק, פרסום ברשתות החברתיות וכו' תוכלו להגיע לחשיפה המרבית.

מתי זה טוב לנהל קמפיינים מהסמארטפון?

ניהול קמפיינים מהסמארטפון היא לעולם לא הבחירה הראשונה והאידיאלית. אך זאת אפשרות שטוב להכיר, במידה ויש לך קמפיין הדורש עדכונים שוטפים תוך כדי תנועה (On-The-Go), כך שאין זה משנה איפה אתם נמצאים – כל מה שאתם צריכים זה סמארטפון וגישה לאינטרנט, על מנת לעדכן משהו בקמפיין, להעלות סטטוס, תמונה או כל דבר אחר.

אופציה זו שימושית במיוחד לאנשי יח"צ או כל מי שמנהל קמפיין על אישיות או עסק אשר חוטף קיטונות של ביקורת, וכן לניהול משברים ומוניטין אונליין.